Bozkurt İş İlanları

Şık giyinin:

Ne giyeceğinize mülakat hasetnden önce hüküm verin. Sektöre ve sarrafiyevurduğunuz pozisyona göre en yönlü giysileri seçin, lekesi var mı ya da buruşuk mu diyerek kontrol etmeyi bile savsaklama etmeyin. Lafız konusu şirket rahat bir konum olsa de yataktan kalkıp gelmiş kabilinden görünmek istemezsiniz. Her şeyden önce, kendinize güveninizin tam olması midein dobra giyinmelisiniz. Kendinizi dobra hissederseniz, karşınızdakiler bile ona göre aksülamel verir.

Dakik Olun:

Mülakata sakın geç kalmayın. Beş on erken gidin ki beklenmedik durumlara karşı bir zaman vaktiniz olsun, örneğin kaybolabilirsiniz. Binaya mülakattan 10-15 dakika önce girin.

Taharri yapın:

Mülakattan önce sarrafiyevurduğunuz şirket karşı tetkik yapmış olup sunduğu hizmetler, ürünler, müşterileri ve rakipleriyle müteallik olası evetğu denli çok bilgi edinin Böylece şirketin ihtiyaçlannı dobra anlayabilir ve bu ihtiyaçlara ne cevap verebileceğinizi hesap edebilirsiniz. Şirketi ve piyasadaki konumunu ne denli dobra bilirseniz kendinizi o denli dobra pazarlama olanağınız olabilir. Şirketin umumi havasını da görüp orada ışıklı olup olamayacağınıza hüküm verebilirsiniz.

Hazırlık Bünyen:

Taliınıza bir klasör süresince özgeçmişinizin birkaç nüshasını, referanslarınızın birer nüshasını ve hamiş alabileceğiniz birkaç dosya kağıdı cebin. Mülakatın ahir istimzaç etmek midein bile birkaç soru hazırlayın.

İstekli görünün:

Karşılaşmış olduğunız insanların elini zinde sertn ve onlarla olası evetğu denli pıtrak bakış değintiı kurmaya çkırmızıışın, böylece özgüveninizin tam evetğu anlaşılır. Aslında bir zaman heyecanlı olsanız de bizatihi emin bir seda tonuyla tane tane süjeşun.

Dinlemeyi Bilin:

Mülakatta uyanıklık edilmeyen özelliklerden biri bile dobra bir dinleyici olmaktır. Hem mütekellim insanlan dobra dinlemelisiniz, hem bile satır aralarını okuyabilmelisiniz. Kâh neyi söylemedikleri bile neyi söyledikleri denli önemlidir.

Sorulana Karşılık Verin:

Adaylar bazı sorulan sorulara cevap vermeye uyanıklık etmiyorlar. Size ne sorulduğundan emin olun ve tam anlamadıysanız tekrar sorun.

Sual Sıkıntı:

Birmebzul namzet mülakatta soru sormaz ve önemli bilgileri öğrenme vesileını da kaçırır. Soracağınız sorular şirket ve iş karşı müteallik evetğunuzu gösterir. Mülakatta kendinizden emin ve sakin görünmelisiniz. Yapabileceğinizin en iyisini kurmak midein bile dobra hazırlanmanız gerekiyor. Mülakatın ne geçeceğini hesap etmek olanaksız, ama bu kurallara uyarsanız daha az heyecanlanırsınız. Kendinizi en dobra şekilde tanılamatmaya anık olursunuz.