İçmeler Eleman Aranıyor

Talibin bunu sorması o kurumda uzun süre çkırmızıışmak istediğini ve emekin kuvvet taraflarını öğrenip hazırlanmak istediğini gösterir. Kendine güvenen, zorluklara karşı yılmak adına ilerleme ve değemekimle başlangıça çıkmayı tercih fail eşhas emekin zorlayıcı taraflarını öğrenip ona bakarak hazırlanmak gerek. Tabii ki bu soruya verilen cevap hakkındasında talibin takındığı durum ve şekil da çok önemlidir. İşin zorlayıcı taksimmlerini öğrendikten sonra “Ben her kaviğu aşarım, bunlar güçlük mu, bence çok zahmetsiz” tarzında yerıtlar mevsimli mevsimsiz özgüveni ve yüce egoyu yansıtır ve emeke gurur bilirkişiının kafasında sual emekaretleri oluşturur. Aday, zorlukları küçümsemek ve kendini övmek adına zorlukla başlangıça çıkabilmek bağırsakin neler yapabileceğini, elan önce hayatış evetğu konkre zorluklarla başlangıça çıktığı örnekleri de paylaşarak aktarmalıdır.

Çkırmızıışacağım departman ve çkırmızıışma koşullarından bahseder misiniz?
Talibin bunu sorması gelecekte çkırmızıışmayı rüya etmiş olduğu kurumu ve çkırmızıışma rüfekaını teşhismaya hevesli bulunduğunu gösterir. Tabii bir de bu emeki ne denli çok istediğini… Talibin bu probleminin cevabı hakkındasında takınacağı şekil ve tavırlar da mülakatı yapan emeke gurur bilirkişiına talibin nasıl bir ortamda çkırmızıışmak istediğine üzerine bilgiler verir. Talibin kafasında canlandırdığı çalım ve taksimmle gerçeğin ne denli uyuşacağının göstergesi bu sorudur. Çkırmızıışma koşulları talibin emekle müteallik bilmesi müstelzim en nazik konulardan birisidir. Çkırmızıışma koşullarıyla müteallik “Çkırmızıışma süresinin ne denliı ofiste ve ne denliı sahada geçecek? İş sadece ofiste mi örgülacak yoksa iş seyahatleri de inşa etmek gerekecek mi, lüzumlu ise habitat bağırsaki mi habitat dışı mı ve ne sıklıkta gerçekleşecek?” tarzında sorularla marifet kırmızıınmalıdır.

Anahtar performans göstergelerim (KPI) neler olacak?
Bu probleminin amacı başlangıçyaralanan pozisyonun başlangıçarı kriterleri kısaca “Bu pozisyonda işlev vadi kişinin başlangıçardım diyebilmesi bağırsakin neler yapması gerektiği” hakkında marifet edinmektir. Talibin emeki hakikat istediğini ve kendine güvendiğini gösteren bir sorudur. Aday kafasında emeke kırmızıınmayı çoktan aşmış ve emeke başlangıçladıktan sonra nasıl sükselı olacağına odaklanmıştır. Bu soruyla aday başlangıçarı yönelimi yüce ve talip bir aday bulunduğunu da emeke gurur bilirkişiına göstermiş evet. Diğer taraftan başlangıçvurmuş olduğu pozisyonla müteallik performans kriterlerini öğrenen aday pozisyonun namına ne denli reva bulunduğunu, pozisyondan beklenenleri hakkındalayıp hakkındalamayacağını bireysel olarak da değerlendirmiş evet.

Bir sene sonra benden neleri başlangıçarmamı bekliyorsunuz?
Talibin bu soruyu sorması emeki uzun vadeli gördüğünü gösterir. İşe gurur bilirkişiının vereceği cevaba bakarak ve aday kendine güveniyorsa önüne konacak hedefleri aşabileceğine üzerine izlenim yaratma olanakı bulur. İşe gurur bilirkişiı bu mevzuda kupkuru ve açıklayıcı marifet veremezse de talibin çalım hakkında izlenimi zararlı olacaktır. şu demek oluyor ki başlangıçyaralanan durum bağırsakin başlangıçarı beklentisinin ne olduğunun cevabını emeke gurur bilirkişiı bilmiyorsa, bu kurumun kurumsal olmadığını, işlev teşhismı ve anahtar başlangıçarı göstergelerinin neler olduğunun kupkuru olmadığını gösterir. Çkırmızıışanlarından ne beklediğini tam olarak netleştirmemiş bir kurumun sükselı olması beklenemez.