Nişanca İş İlanları

Şık giyinin:

Ne giyeceğinize mülakat hasetnden önce hüküm verin. Sektöre ve çıbanvurduğunuz pozisyona gereğince en mutabık giysileri seçin, lekesi var mı ya da buruşuk mu niteleyerek arama etmeyi bile savsama etmeyin. Kal konusu şirket erinçli bir arazi olsa de yataktan kalkıp gelmiş gibi görünmek istemezsiniz. Her şeyden önce, kendinize güveninizin tam olması ciğerin sağlıklı giyinmelisiniz. Kendinizi sağlıklı hissederseniz, karşınızdakiler bile ona gereğince aksülamel verir.

Dakik Olun:

Mülakata zinhar geç kalmayın. Bir zaman erken gidin ki beklenmedik durumlara karşı bir zaman vaktiniz olsun, örneğin kaybolabilirsiniz. Binaya mülakattan 10-15 an önce girin.

Araştırma strüktürn:

Mülakattan önce çıbanvurduğunuz şirket üzerine araştırı yapmış olup sunmuş olduğu hizmetler, ürünler, müşterileri ve rakipleriyle ilgili kabil olduğu kadar çok selen edinin Böylecene şirketin yoksulluklannı sağlıklı anlayabilir ve bu yoksulluklara nasıl karşılık verebileceğinizi tahmin edebilirsiniz. Şirketi ve piyasadaki konumunu ne kadar sağlıklı bilirseniz kendinizi o kadar sağlıklı pazarlama olanağınız evet. Şirketin genel havasını da görüp orada bahtiyar olup olamayacağınıza hüküm verebilirsiniz.

Hazırlık Konstrüksiyonn:

Huzurınıza bir klasör içre özgeçmişinizin birkaç nüshasını, referanslarınızın birer nüshasını ve derece alabileceğiniz birkaç dosya kağıdı alın. Mülakatın ahir araştırmak ciğerin bile birkaç sual hazırlayın.

İstekli görünün:

Karşılaştığınız insanoğluın elini dayanıklı katın ve onlarla kabil olduğu kadar sık kaynak değintiı kurmaya çhileışın, böylecene özgüveninizin tam olduğu anlaşılır. Aslında bir zaman heyecanlı olsanız de bizatihi emin bir seda tonuyla adet adet süjeşun.

Dinlemeyi Bilin:

Mülakatta uyanıklık edilmeyen özelliklerden biri bile sağlıklı bir dinleyici olmaktır. Hem mütekellim insanlan sağlıklı dinlemelisiniz, hem bile satır aralarını okuyabilmelisiniz. Gâh neyi söylemedikleri bile neyi söyledikleri kadar önemlidir.

Sorulana Yanıt Verin:

Adaylar bazı sorulan sorulara karşılık vermeye uyanıklık etmiyorlar. Size ne sorulduğundan emin olun ve tam anlamadıysanız yine mesele.

Sual Sorun:

Birşu denli aday mülakatta sual sormaz ve önemli bilgileri öğrenme okazyonını da kaçırır. Soracağınız sorular şirket ve iş üzerine ilgili olduğunuzu gösterir. Mülakatta kendinizden emin ve sakin görünmelisiniz. Yapabileceğinizin en iyisini evlendirmek ciğerin bile sağlıklı hazırlanmanız gerekiyor. Mülakatın nasıl geçeceğini tahmin buyurmak olanaksız, lakin bu kurallara uyarsanız daha azca heyecanlanırsınız. Kendinizi en sağlıklı şekilde teşhistmaya anık olursunuz.