Ömerli İş İlanları

Şık giyinin:

Ne giyeceğinize mülakat gününden önce karar verin. Sektöre ve çıbanvurduğunuz pozisyona nazaran en iyi giysileri seçin, lekesi var mı ya da buruşuk mu sanarak kontrolör etmeyi de ihmal etmeyin. Söz konusu şirket huzurlu bir alan olsa üstelik yataktan kalkıp gelmiş gibi görünmek istemezsiniz. Her şeyden önce, kendinize güveninizin tam olması dâhilin oflaz giyinmelisiniz. Kendinizi oflaz hissederseniz, rağmenızdakiler de ona nazaran aksülamel verir.

Dakik Olun:

Mülakata zinhar geç kalmayın. Berenarı erken gidin ki beklenmedik durumlara karşı biraz vaktiniz olsun, örneğin kaybolabilirsiniz. Binaya mülakattan 10-15 an önce girin.

Araştırma kuruluşn:

Mülakattan önce çıbanvurduğunuz şirket karşı araştırı yapmış olup sunmuş olduğu hizmetler, ürünler, müşterileri ve rakipleriyle ait muhtemel evetğu derece çok marifet edinin Böylecene şirketin ihtiyaçlannı oflaz anlayabilir ve bu ihtiyaçlara nite yanıt verebileceğinizi kestirim edebilirsiniz. Şirketi ve piyasadaki konumunu ne derece oflaz bilirseniz kendinizi o derece oflaz pazarlama olanağınız olur. Şirketin umumi havasını da görüp orada berhudar olup olamayacağınıza karar verebilirsiniz.

Hazırlık Konstrüksiyonn:

Taliınıza bir klasör zarfında özgeçmişinizin birkaç nüshasını, referanslarınızın birer nüshasını ve hamiş alabileceğiniz birkaç dosya kağıdı alın. Mülakatın ahir sormak dâhilin de birkaç soru hazırlayın.

İstekli görünün:

Karşılaştığınız insanların elini berk yoğunn ve onlarla muhtemel evetğu derece kesif delik ulaşımı kurmaya çhileışın, sonunda özgüveninizin tam evetğu anlaşılır. Esasta biraz heyecanlı olsanız üstelik kendinden güvenli bir seda tonuyla adet adet süjeşun.

Dinlemeyi Bilin:

Mülakatta nazarıitibar edilmeyen özelliklerden biri de oflaz bir dinleyici olmaktır. Hem mütekellim insanlan oflaz dinlemelisiniz, hem de satır aralarını okuyabilmelisiniz. Kâh neyi söylemedikleri de neyi söyledikleri derece önemlidir.

Sorulana Cevap Verin:

Adaylar kâh sorulan sorulara yanıt vermeye nazarıitibar etmiyorlar. Size ne sorulduğundan güvenli olun ve tam anlamadıysanız gene problem.

Istifham Dava:

Birşu denli namzet mülakatta soru sormaz ve önemli detayları öğrenme puntını da kaçırır. Soracağınız sorular şirket ve iş karşı ait evetğunuzu gösterir. Mülakatta kendinizden güvenli ve sakin görünmelisiniz. Yapabileceğinizin en iyisini yapıp etmek dâhilin de oflaz hazırlanmanız gerekiyor. Mülakatın nite geçeceğini kestirim kılmak olanaksız, lakin bu kurallara uyarsanız elan azca heyecanlanırsınız. Kendinizi en oflaz şekilde teşhistmaya müheyya olursunuz.