Tekirdağ Saray / Tekirdağ Fitness Eğitmeni İş İlanları

Fitness eğitmeni; özel ya da devlete ilgili spor salonlarında kişilerin fiziksel kuruluşlarına şayeste olarak izlence hazırlayan ve bu programlar eşliğinde onların vücutlarını daha gür hale getirebilmesi için dizgesel olarak spor aletleri ile çkırmızıışmasına yardımcı olan, onları yoklama fail kalifiye kişilere maruz isimdir.

Fitness Eğitmeni Ne İş Yapar? Uhde ve Sorumlulukları Nelerdir?
İnsan kuruluşsına şayeste sporları öneren ve kişilerin çkırmızıışmasını kovuşturma fail fitness eğitmeninin fariza sorumlulukları şöyledir:

Spor salonuna üye olup gelen kişmüterakki gitmek,
Onların fiziksel kuruluşsına ve sağlık durumlarına şayeste izlence hazırlamak,
Mevrut müşterilerin, salonda bulunan spor aletlerini kesinlikle kullanmaları gerektiği üzerine onlara selen dayamak,
Kişilerin kesinlikle bir ten kuruluşsına malik cereyan etmek istediğini soruşturmak,
Kilo dayamak isteyenlere şayeste sağlamlıklı spor izlenceı hazırlamak,
Kas yükseltmek isteyenlere şayeste spor izlenceı hazırlamak,
Sakatlık olmaması için nelere ilgi edilmelidir üzere katı çok istifham üzerine müşterileri bilgilendirmek,
Kişiye özel sunduğu eğitim ve spor programlarında müşterilere yardımcı ve takviye cereyan etmek.
Fitness Eğitmeni Sürdürmek İçin Ne Eğitimi Kabul etmek Gerekir?
Fitness eğitmeni cereyan etmek için üniversitelerin makul bir bölümünden izinli cereyan etmek ıztırari bileğildir. Fakat üniversitelerin Vücut Eğitimi Spor Yüksekokullarında eğitim düzlük zevat bu meslek için daha donanımlı olarak onaylama edilirler. Üniversite eğitimi gkalıntı ya da görmeyen adaylar Ten Ihya Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu’na müracaat yapabilir. Federasyonda maruz kurslar ve yapılan sınavlar sonrası kırmızıınabilen şehadetname ve belgelerle fitness eğitmenliği kuruluşlabilir.

Fitness çalıştırıcıü cereyan etmek talip kişilerden üniversite diploması istenmez. Lise mezunu olan kişilerde fitness çalıştırıcıü olabilmektedir. Ancak üniversitelerin BESYO bölümünden izinli olan zevat fitness eğitmeni olarak daha zahmetsiz iş bulabilmektedir. Fitness eğitmeni cereyan etmek talip zevat VGFBGF kısaca Ten Ihya Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu’na müracaat yapmalıdır. Burada kişilere antrenörlük üzerine eğitimler verilirken eğitim böylece antrenörlük belgelerini almaya kazı kazanan zevat belgelerini teslim kırmızıır. Kurslara üstelemek için kişilerden en az lise mezunu olması istenir. Bunun için özel eğitim veren kurslar belde alsa da yetkili federasyonlardan belge almanız daha önemlidir.

Fitness kursuna müracaat yapacak olan kişilerin mukteza şarka ve koşulları taşıyor olması gerekmektedir. Bu şartlara şayeste olan zevat 2 hafta içerisinde antrenörlük sertifikasını alabilir. Kurslar hem teorik hem bile uygulamalı olarak kuruluşlmaktadır. Bu kapsamda antrenörlük düzlükında ilerleyecek olan zevat için 4 farklı bakımevi bulunmaktadır. Bu kademeler şu şekildedir:

Bir numara Derece Antrenörlük

İkinci Derece Antrenörlük

Üçüncü Derece Antrenörlük

Dördüncü Derece Antrenörlük

Bir numara Derece Antrenörlük belgesi için kişilerin en az 18 yaşlarında olması gerekmektedir. Lise ya da üniversitede dengi olan taksimmlerden izinli olan zevat bu belge için servuruda bulunabilir. Kişilerin rastgele bir sağlık problemininin bulunmaması gerekir. Bununla birlikte kişilerin adli sicil kaydı da olmamalıdır.