Yeni Eleman Aranıyor

Adayın bunu sorması o kurumda uzun müddet çtuzakışmak istediğini ve sorunin yaş taraflarını öğrenip hazırlanmak istediğini gösterir. Kendine güvenen, zorluklara karşı yılmak alegori gelişim ve bileğsorunimle başa çıkmayı tercih fail kişiler sorunin zorlayıcı taraflarını öğrenip ona için hazırlanmak gerek. Tabii ki bu soruya verilen karşılık karşısında adayın takındığı eda ve ekonomi da çok önemlidir. İşin zorlayıcı bölümlerini öğrendikten sonrasında “Ben her dayanıklığu aşarım, bunlar külfet mu, bence çok kolay” tarzında taçıtlar gereksiz özgüveni ve faik egoyu yansıtır ve sorune çalım kompetanının kafasında istifham sorunaretleri oluşturur. Namzet, zorlukları küçümsemek ve kendini övmek alegori zorlukla başa çıkabilmek yürekin neler yapabileceğini, elan önce hayatış olduğu somut zorluklarla başa çıktığı örnekleri bile paylaşarak aktarmalıdır.

Çtuzakışacağım göz ve çtuzakışma koşullarından bahseder misiniz?
Adayın bunu sorması gelecekte çtuzakışmayı imge ettiği kurumu ve çtuzakışma arkadaşlarını tanılamamaya hevesli bulunduğunu gösterir. Tabii bir bile bu soruni ne derece çok istediğini… Adayın bu sorunun cevabı karşısında takınacağı ekonomi ve tavırlar da mülakatı fail sorune çalım kompetanına adayın ne bir ortamda çtuzakışmak istediğine dayalı bilgiler verir. Adayın kafasında canlandırdığı gösteriş ve bölümle gerçeğin ne derece uyuşacağının göstergesi bu sorudur. Çtuzakışma koşulları adayın sorunle alakadar bilmesi müstelzim en eleştiri konulardan birisidir. Çtuzakışma koşullarıyla alakadar “Çtuzakışma süresinin ne dereceı ofiste ve ne dereceı sahada geçecek? İş yalnızca ofiste mi gestaltlacak yoksa iş seyahatleri bile onarmak gerekecek mi, zaruri ise yurt yüreki mi yurt dışı mı ve ne sıklıkta gerçekleşecek?” tarzında sorularla bilim tuzakınmalıdır.

Anahtar performans göstergelerim (KPI) neler olacak?
Bu sorunun amacı başvurulan pozisyonun başarı kriterleri yani “Bu pozisyonda uhde meydan kişinin başardım diyebilmesi yürekin neler yapması gerektiği” üzerine bilim edinmektir. Adayın soruni filvaki istediğini ve kendine güvendiğini gösteren bir sorudur. Namzet kafasında sorune tuzakınmayı çoktan aşmış ve sorune başladıktan sonrasında ne muvaffakiyetlı olacağına odaklanmıştır. Bu soruyla namzet başarı yönelimi faik ve arzulu bir namzet bulunduğunu da sorune çalım kompetanına göstermiş olur. öteki taraftan başvurduğu pozisyonla alakadar performans kriterlerini öğrenen namzet pozisyonun namına ne derece mütenasip bulunduğunu, pozisyondan beklenenleri karşılayıp karşılamayacağını ferdî olarak da bileğerlendirmiş olur.

Bir sene sonrasında benden neleri başarmamı bekliyorsunuz?
Adayın bu soruyu sorması soruni uzun vadeli gördüğünü gösterir. İşe çalım kompetanının vereceği cevaba için ve namzet kendine güveniyorsa önüne konacak hedefleri aşabileceğine dayalı izlenim yaratma olanakı bulur. İşe çalım kompetanı bu mevzuda net ve açıklayıcı bilim veremezse bile adayın gösteriş üzerine izlenimi negatif olacaktır. Yani başvurulan durum yürekin başarı beklentisinin ne bulunduğunun cevabını sorune çalım kompetanı bilmiyorsa, bu kurumun kurumsal olmadığını, uhde tanılamamı ve anahtar başarı göstergelerinin neler bulunduğunun net olmadığını gösterir. Çtuzakışanlamış olurından ne beklediğini tam olarak netleştirmemiş bir kurumun muvaffakiyetlı olması beklenemez.